İdeal Kilo Hesaplama Aracı

İdeal kilo hesaplama aracımız ile kolay bir biçimde kilo ve boyunu ayarla. Kilonu hesapla ve yediklerini buna göre hesapla!

Kilo Alman Lazım

Eğer ki ölçü birimimizde ‘Kilo Alman Lazım’ ibaresi varsa vücut endeksin 18.5’in altında demektir. Yeterince yemediğiniz anlamına gelir. Belki de hastalığınızdan ötürü kilo alamıyorsunuzdur. Bir doktora görünseniz iyi olur.

İdeal Kilodasınız

İdeal Kilo Hesaplama Ölçü birimimiz ‘ideal Kilondasın’ diyorsa vücut endeksin 18.5’in üstünde – 24.8’in altında demektir. Yaptığın spor ve diyete devam etmelisin.

Biraz Fazlan Var

İdeal Kilo Hesaplayıcı size ‘Biraz Fazlan Var’ diyorsa vücut endeksin 24.8’in üstünde – 30.0’un altında demektir. Endişe edecek bir durum yok. Ancak ufak bir diyet yapman sana iyi gelecek. Sağlıklı kalabilmek için bir diyetisyenden yardım alabilirsin.

Acil Kilo Vermen Lazım

İdeal kilo hesaplama aracımız girdiğiniz değerler sonucunda ‘Acil Kilo Vermen Lazım’ diyorsa vücut kitle endeksiniz 30.0’un üstünde demektir. Obezite diye adlandorabileceğiz sınıfta yer almaktasınız. Bir diyetisyene başvurarak acil kilo verme eğilimine başlamalısınız.

Şu içeriklerimiz dikkatini çekebilir;

10 Ayda 30 Kilo Nasıl Verilir?