Vegan beslenen insanlar için yiyeceklerin vegan mı değil mi olduğunu öğrenmek çok önemlidir. Çiğ köfte de bunlardan biri. Bu yazımızda oses çiğköfte vegan mı bunu sizin için yazacağız.

Oses Çiğköfte Vegan Mı?

Oses çiğköfte vegan mı: VEGAN. Oses kendi twitter hesabı üstünden yaptığı bilgilendirme ile European Vegetarian Union (v-label.eu)’ın sertifikasını almış ve V-label güvencesi ile vegan çiğ köfte satmakta. Oses çiğ köfte konusunda vegan sertifikası alan çiğ köfte sektöründeki ilk şirket oldu.

Osman Yaşar, 21. yüzyılda tüketicilerin beklentilerini karşılayacak, kaliteli ve sağlıklı üretim yapan markaların ön planda olacağını belirterek şunları söyledi: “Dünyadaki gıda teknolojisi ile ilgili son gelişmeleri yakından takip ederek, her tüketiciye uygun çiğköfte üretmeye çalışıyoruz. OSES Çiğköfte veganların güvenle tüketebileceği konsepte sahip olmuş oldu. V-Label sertifikası, sadece uluslararası akreditasyonu olan, yerel gıda kontrol laboratuarlarının yılda iki kez habersiz denetimi ve ürün analizini kabul eden firmalara veriliyor. OSES Çiğköfte, bu denetimlerin tümünü kabul ederek ürünlerinin içeriğine gösterdiği titizliği uluslararası bir gıda sertifikasıyla taçlandırdı.” dedi.

V-label Sertifikası Nedir?

V-Label sertifikası vejetaryen ve veganlar için Avrupa’da en güvenli olarak kabul edilen sertifikadır.

Kategori:

Etiketler: